Antonín Hudeček

(1872-1942)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1942)

    Tatry s jezerem

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 56.600 CZK (2.359 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:18

    olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám, žák prof. M. Pirnera a V. Brožíka na AVU v Praze, Antona Ažbe na jeho soukromé malířské škole v Mnichově a O. Seitze na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes a spolku mladých českých výtvarníků Škréta

    Aktuální cena: 56.600 CZK (2.359 €)