Petr Ptáček

(1965)

SEZNAM AUTORŮ

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplán

    Položka č.: 244320

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:58

    litografie, 2006, 14,4 x 22,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 92/100

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Bugatti

    Položka č.: 244321

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:59

    litografie, 2009, 24 x 36 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, autorský tisk

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Autostrada

    Položka č.: 244322

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:00

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 4/100

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Dívka a vzducholoď

    Položka č.: 211839

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:12

    litografie, 2005, 22,5 x 17 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Ex libris Eva a Jiří Němcovi

    Položka č.: 218748

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:24

    litografie, 2004, 7 x 9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, autorský tisk

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Řiditelný balon

    Položka č.: 238492

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:25

    litografie, 2005, 23,3 x 17,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 87/120

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Dívka a vzducholoď

    Položka č.: 238504

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:26

    litografie, 2005, 22,4 x 17,1 cm, sign.PD Petr Ptáček 2005, 13/80

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Natírání

    Položka č.: 238591

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:34

    litografie, 2005, 11,5 x 7 cm, sign. DU Petr Ptáček 2005

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Comet

    Položka č.: 238616

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:37

    litografie, 2008, 25,5 x 20,1 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, 8/80

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook