• Jiřina Palková

    Portrét s červeným ptáčkem

    Položka č.: 234406

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:03

    koláž, 1977, 21,5 x 15 cm, sign. PD Palková 77, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiřina Palková

    Ze vzpomínek

    Položka č.: 234407

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:04

    koláž, 1978, 24 x 17 cm, sign. PD Palková 78, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Pavel Poličanský

    Slunečnice II.

    Položka č.: 234408

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:05

    olej, plátno, 1993, 80 x 50 cm, sign. LD Poličanský 93, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Ráno za chalupou

    Položka č.: 234409

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:06

    olej, karton, 32 x 43 cm, sign. PN J. B. Plaček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na UMPRUM v Praze a prof. V. Hynaise na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Petr Poš

    Dívka a krokodýl

    Položka č.: 234410

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:07

    tuš, pastel, papír, 1984, 62 x 42,5 cm, sign. DU Petr Poš 84, rám, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Jana Reinerová

    Zima

    Položka č.: 234411

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Malá Strana I

    Položka č.: 234412

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:09

    kombinovaná technika, papír, 40,7 x 29,8 cm, sign. na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Malá Strana III

    Položka č.: 234413

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:10

    kombinovaná technika, papír, 29,8 x 38,2 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Malá Strana IV

    Položka č.: 234414

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:11

    kombinovaná technika, papír, 40,3 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Variace na gotiku

    Položka č.: 234415

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:12

    kombinovaná technika, papír, 41,5 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 234416

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:13

    kombinovaná technika, papír, 41,2 x 30 cm, sign. na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 234417

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:14

    litografie, 1995, 54,3 x 38 cm, sign. DU Roučka 95, rám, 1/3, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Sedící žena

    Položka č.: 234418

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:15

    litografie, 1997, 37,3 x 48,5 cm, sign. PD Fr. Ronovský, č. 7/150, členská premiéra S.V.U. Mánes 1997, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:16

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 234420

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:17

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Loutkohra

    Položka č.: 234421

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:18

    olej, dřevo, 100,5 x 100,5 cm, sign. PD Rozehnal, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Josef Saska

    Kašna

    Položka č.: 234422

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:19

    lept, 26,2 x 19 cm, sign. DU Josef Saska, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 234423

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michal Singer

    Hlava muže

    Položka č.: 234424

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:21

    litografie, 2009, 49,2 x 34,3 cm, sign. DU Singer 09, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Vegetace

    Položka č.: 234425

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:22

    lept, 1994, 12,8 x 19,1 cm, sign. PD D. Smutný 94, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Dívka s maskou

    Položka č.: 234426

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:23

    suchá jehla, 1964, 32,7 x 24,4 cm, sign. PD Ivan Strnad 64, 43015, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Zastavení v krajině

    Položka č.: 234427

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:24

    lept, suchá jehla, 40,7 x 33 cm, sign. PD N. Synecká, pasparta, 2/40, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 17

    Položka č.: 234428

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:25

  • Vasil Stanko

    Hlava 8

    Položka č.: 234429

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:26

  • Vasil Stanko

    Hlava 4

    Položka č.: 234430

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:27

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    Položka č.: 234431

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:28

  • Vasil Stanko

    Hlava 10

    Položka č.: 234432

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:29

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 44,7 (60 x 50,5) cm, sign. PD VasilStanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 234433

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:30

    monotyp, 2006, 50 x 40 cm, sign. PD Jiří Salajka 2006, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 234434

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:31

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Plachetnice při pobřeží

    Položka č.: 234435

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:32