Postava muže

    Položka č.: 193730

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 19:22

    lidový dřevoryt, 9 x 5,5 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové)

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Muflon

    Položka č.: 197722

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 19:28

    litografie, 30 x 18 cm, č. 178, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Litografická příloha módního časopisu

    Položka č.: 203936

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 19:50

    litografie, polovina 19. stol., 21,8 x 17,2 cm, značeno na kameni, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6635 Historie příhozu

    Návrh kostýmu

    Položka č.: 204118

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 20:00

    tužka, pastel, papír, 47 x 30,3 cm, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Návrh kostýmu

    Položka č.: 204119

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 20:02

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Lodní děla

    Položka č.: 207876

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 20:44

    mědirytina, 21,6 x 29,5 cm, vydal F. A. Brockhaus, Leipzig, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    Plachetnice u majáku

    Položka č.: 207877

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 20:46

    mědirytina, 21,7 x 29,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    V přístavu

    Položka č.: 207878

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 20:48

    mědirytina, 21,8 x 30 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    Volavky

    Položka č.: 208892

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 21:48

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Trosky

    Položka č.: 219294

    Plánované ukončení: 23. 07. 2018 22:52

    dřevěný štoček, 8,5 x 9,5 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3085 Historie příhozu

    Položka č.: 213819

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2018 19:44

    olej, karton, 20 x 22 cm, sign. LD, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 213829

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2018 19:50

    olej, karton, 20 x 100 cm, sign. LD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Valašský kroj Moravský

    Položka č.: 213911

    Plánované ukončení: 24. 07. 2018 19:58

    litografie, 18,4 x 10,7 cm, vydal J. L. Bayer, Kolín, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Jarní krajina

    Položka č.: 213914

    Plánované ukončení: 24. 07. 2018 20:00

    olej, sololit, 50 x 66 cm, rám, místy lehce poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled na městečko

    Položka č.: 214284

    Plánované ukončení: 24. 07. 2018 20:20

    olej, plátno, 45 x 61 cm, sign. PD, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vyšehrad

    Položka č.: 217571

    Plánované ukončení: 24. 07. 2018 21:08

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 5, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Les

    Položka č.: 183731

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 10:52

    tempera, karton, 34 x 44,5 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Milenci, Ex libris

    Položka č.: 224066

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 20:48

    zinkografie, 12,5 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Statek

    Položka č.: 225281

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:06

    olej, karton, 35,5 x 45 cm, lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 225282

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:08

    dřevoryt, 39 x 30,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Biblický motiv

    Položka č.: 225287

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Útesy

    Položka č.: 225288

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:20

    mědirytina, 9,8 x 14,3 cm, vydal W. Creuzbauer, Carlsruhe, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Toledo

    Položka č.: 225292

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:28

    mědirytina, 9,5 x 14,2 cm, vydal Gottlieb Haase, Söhne, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Romantická scéna

    Položka č.: 225294

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:32

    anaplast, 50 x 97,5 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Starý mnich

    Položka č.: 225306

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:56

    tužka, tuš, akvarel, papír, 26,8 x 29,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rozloučení

    Položka č.: 225307

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:58

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 225308

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 23:00

    lept, 9 x 6,2 cm, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

    Mužský akt

    Položka č.: 225309

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 23:02

    akvarel, papír, 1929, 29,5 x 22,5 cm, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

    Položka č.: 225310

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 23:04

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Návrhy kostýmů

    Položka č.: 225311

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 23:06

    tuš, papír, 20,3 x 30 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)