Socha předka, Gabun

    Položka č.: 230999

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:56

    kolorované dřevo, 20. století, v. 58,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Socha předků, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 231000

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:57

    patinované dřevo, 20. století, v. 58 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Betlém

    Položka č.: 230931

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2019 19:35

    9x polychromované dřevo, v. 11 - 48 cm, devět figur ze starého vyřezávaného betlému: postavy Tří králů (Baltazar, Melichar a Kašpar), dvě mužské postavy a čtvero ovcí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Chalupy na samotě

    Položka č.: 213946

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2019 15:25

    olej, karton, 1975, 50 x 70 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Madona

    Položka č.: 179548

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2019 15:30

    anaplast, plátno, 74 x 73,5 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Les

    Položka č.: 179545

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2019 15:35

    olej, karton, 26 x 40 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Přístav v Rotterdamu

    Položka č.: 230033

    Plánované ukončení: 28. 01. 2019 15:40

    tuš, papír, 15 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Parný den (podle Antonína Slavíčka)

    Položka č.: 202563

    Plánované ukončení: 29. 01. 2019 15:55

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pán a jeho pes

    Položka č.: 201507

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:10

    suchá jehla, 13 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6197 Historie příhozu

    Světlonoš

    Položka č.: 222254

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 19:52

    lept, 14,5 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ježíš

    Položka č.: 222257

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 19:56

    dřevoryt, 7,7 x 11 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dr. Karel Skála

    Položka č.: 222260

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 19:58

    dřevoryt, 5,3 x 9,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Svatá

    Položka č.: 222265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 20:06

    dřevoryt, 8,6 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Postavy

    Položka č.: 222270

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 20:10

    dřevoryt, 1958, 12,4 x 6 cm, LU značeno ve štočku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6673 Historie příhozu

    Malíř (Ex libris Bohumil Hradečný)

    Položka č.: 223986

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:16

    dřevoryt, 10,8 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Klavírista (Ex libris Zvukoslav Stehlíček)

    Položka č.: 223988

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:20

    dřevoryt, 9,5 x 4,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jezdec (Ex libris Pepk Džus)

    Položka č.: 223989

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:22

    zinkografie, 7,8 x 6 cm, zažloutlý, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čtenář (Ex libris Dr. Karel Skála)

    Položka č.: 223990

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:24

    lept, 1942, 13 x 5 cm, NU značeno v desce J. V. 42, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:26

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Postava

    Položka č.: 219525

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 23:08

    lavírovaná kresba tuší, 1937, 44 x 29,8 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Podzimní hrad

    Položka č.: 221015

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 23:40

    litografie, 1973, 19,7 x 26,3 cm, sign. PD, rám, č. 137/200, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Stromy u cesty

    Položka č.: 225157

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:08

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Starý mnich

    Položka č.: 225306

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:22

    tužka, tuš, akvarel, papír, 26,8 x 29,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rozloučení

    Položka č.: 225307

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:24

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 225310

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:26

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Návrhy kostýmů

    Položka č.: 225311

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:28

    tuš, papír, 20,3 x 30 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Buddha

    Položka č.: 226782

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:16

    enkaustika, tisk, plátno, 45 x 25,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Vesnice na kopci

    Položka č.: 226785

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:22

    olej, překližka, 24,5 x 32 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 226824

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:50

    fotografie, 41 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    V lesích

    Položka č.: 226826

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:52

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)