Položka č.: 193742

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 19:16

    litografie, 1982, 26 x 45 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1436 Historie příhozu

    Holub domácí

    Položka č.: 193759

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 19:18

    lept, 1973, 29,4 x 20,3 cm, sign. PD, č. 30/50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 201414

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 19:24

    litografie?, 21 x 24,8 cm, PD monogr. WM, rám, č. 243/250

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 212126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 20:06

    tempera, karton, 1939, 22,5 x 34,5 cm, sign. LD, rám, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Novoroční zvěřinec (PF 1979)

    Položka č.: 217165

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 20:56

    tužka, fix, papír, 1978, 20,5 x 26,5 cm, rám, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na houbách (P.F. 13)

    Položka č.: 218132

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:38

    litografie, 11 x 6,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dívka s motýlem a jablkem

    Položka č.: 218137

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:40

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na město

    Položka č.: 218155

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:42

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Micky Mouse (PF 1935)

    Položka č.: 218174

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 21:50

    litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 218827

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:16

    suchá jehla, 5 x 9 cm, sign. PD , č 52/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 219231

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:26

    akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Oran

    Položka č.: 222368

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:18

    kolorovaná mědirytina, 13,8 x 18,8 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dragoun (Königreich Hannover)

    Položka č.: 222369

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:20

    kolorovaná litografie, 25,7 x 22,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Strom králů - Francie

    Položka č.: 223302

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:22

    mědirytina, 1760, 40,4 x 95,2 cm, lehce zažloutlý, uprostřed slepený, několikrát přeložený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Strom králů - Francie

    Položka č.: 223303

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:24

    mědirytina, 40 x 92 cm, lehce zažloutlý, uprostřed slepený, několikrát přeložený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Jablka

    Položka č.: 223317

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:26

    litografie, 37 x 32,2 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6692 Historie příhozu

    Pohled na kostel

    Položka č.: 223322

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:32

    lept, 23,9 x 28,5 cm, sign. PD, č. 13/100, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Dýmka

    Položka č.: 227504

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:00

    tuš, koláž, papír, 11,4 x 29,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Dívka s čepcem

    Položka č.: 227616

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 10:22

    tempera, běloba, tuš, papír, 13,5 x 15 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Mach a Šebestová

    Položka č.: 228431

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 19:26

    akvarel, papír, 20 x 28 cm, rám, podle Adolfa Borna, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 228442

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 19:48

    lept, 24 x 57,5 cm, zažloutlý, pokrčený, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 228478

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 21:00

    fotografie, 15 x 21,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Schoulená

    Položka č.: 228479

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 21:02

    fotografie, 15,2 x 15,2 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Na výstavě

    Položka č.: 228487

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 21:18

    fotografie, 38,8 x 28,7 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3235 Historie příhozu

    Golfista

    Položka č.: 228503

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 21:50

    kolorovaný dřevoryt, 6,8 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ptáček (Ex Libris Jar. Černý)

    Položka č.: 228507

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 21:58

    lept, 6,7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Afričan (Ex Libris Jar. Černý)

    Položka č.: 228508

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:00

    lept, 6,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Atelier K. Dudešek

    Položka č.: 228512

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:08

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Jan Hus

    Položka č.: 228524

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:32

    lavírovaná tuš, papír, 30,9 x 17,8 cm, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ulička

    Položka č.: 228537

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:58

    tempera, papír, 29,5 x 41,5 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)