Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ


  • Neznámý autor

    Lebka

    Položka č.: 135922

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:00

    lept, 22,6 x 15,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupy

    Položka č.: 136711

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:05

    pastel, papír, 44 x 61 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lipsko

    Položka č.: 138163

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:10

    lept, 28 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:15

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní čas

    Položka č.: 177677

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:50

    tempera, pastel, papír, 1986, 39,5 x 27,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 10:55

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská krajina

    Položka č.: 177680

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:00

    olej, překližka, 26 x 34,5 cm, monogr. PD AES, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská krajina

    Položka č.: 177683

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:05

    olej, sololit, 34 x 50 cm, sign. PD nezřetelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 177685

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:10

    olej, sololit, 30,5 x 41 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    První sníh

    Položka č.: 177734

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:15

    olej, sololit, 1966, 41 x 51 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Letní krajina

    Položka č.: 177773

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:20

    tempera, papír, 20 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Potůček

    Položka č.: 177774

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 11:25

    olej, plátno, 1941, 35 x 46 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy lehce poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Trosky

    Položka č.: 178896

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:00

    dřevoryt, 1954, 33 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 39/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lesní rokle

    Položka č.: 178906

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:15

    kvaš, papír, 41,2 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Čertovka

    Položka č.: 178954

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:20

    dřevoryt, 47 x 34 cm, při okraji zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náčelník Apačů

    Položka č.: 179112

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:35

    akvarel, tužka, papír, 44 x 31 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5888 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 12:55

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 14:30

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Neštěstí

    Položka č.: 186611

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 14:55

    dřevoryt, 46,5 x 36,2 cm, zašpiněný, při okrajích pokrčený, potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2018 15:05

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:25

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vídeň - kavárna v Lidovém parku

    Položka č.: 191501

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 10:55

    ocelorytina, 14,8 x 21,2 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 194606

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 11:05

    tuš, papír, 42 x 59 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 12:35

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:00

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Polní cestička

    Položka č.: 198621

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 13:05

    olej, karton, 26,5 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 201103

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2018 11:15

    litografie, 1992, 25 x 17 cm, č. 10/42, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2018 11:50

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Egypt)

    Položka č.: 201535

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2018 12:10

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Řecko - antická kultura)

    Položka č.: 201536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2018 12:15

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook