-
Karel Kapoun
(1902-1963)
Srbsko
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U moře
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Houra/ K. Šindelář
Jistoty života
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 36.600 CZK (1.525 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:17
dřevěný reliéf, 1978, základní deska 172 x 81; 8 x (40 x 36) cm, značeno ze strany
Aktuální cena: 36.600 CZK (1.525 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Hudeček
(1872-1942)
Tatry s jezerem
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 56.600 CZK (2.359 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:18
olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám, žák prof. M. Pirnera a V. Brožíka na AVU v Praze, Antona Ažbe na jeho soukromé malířské škole v Mnichově a O. Seitze na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes a spolku mladých českých výtvarníků Škréta
Aktuální cena: 56.600 CZK (2.359 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Maixner
Kristus na hoře Olivetské
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 13.300 CZK (555 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:19
olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám, kulturní památka
Aktuální cena: 13.300 CZK (555 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pech
Obrazce
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:20
akryl, asambláž, plátno, 1992, 60 x 39 cm, sign. PD Pech 92, rám
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Měřička
(1955)
Čtyři zámotky
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:21
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stroje
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:22
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, e/a
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:23
lept, 45,5 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stroje
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:24
lept, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:25
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 3/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Kompozice
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:26
lept, 29 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stavidla
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:27
lept, 29 x 39 cm, sign. DU P. Čampulka 89, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Voda
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:28
lept, 30 x 39 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Krystal
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:29
lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Kulhánek
Partie z Kladna
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Pavel Čampulka
(1943)
Cesta
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:31
lept, 1993, 27 x 18,8 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám, č. 23/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanisalv Kulhánek
Partie z Kladna
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:32
tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Pavel Čampulka
(1943)
Žena
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:33
lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:34
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Akt
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:35
lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Most
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:36
lept, 1994, 28 x 36 cm, sign. PD P. Čampulka 1994, rám, č. 7/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Nový
(1885-?)
Hong-Kong
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:37
akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:38
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stroj II
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:39
lept, 33,5 x 19 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 29/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Plot
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:40
lept, 1990, 23 x 15 cm, sign. PD P. Čampulka 1990, rám, e/a
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Syrový
(1879-1956)
Krajina
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:41
olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tůma
Krajina - Vůz, Kůň, Oheň
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:42
olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sylva Toman
(1886-1942)
Krajina s řekou
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:43
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Českomoravská vysočina
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:44
akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO