• Tomáš Raszka

    (1983)

    Položka č.: 1178

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:21

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Kolibřík

    Položka č.: 1179

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:22

    digitální fotografie, 45 x 30 cm, sign. na zadní straně Raszka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    Položka č.: 1180

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:23

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Reich

    (1942-2009)

    Kuks (z cyklu Bohemia)

    Položka č.: 1181

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:24

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Vasil Stanko

    Položka č.: 1182

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:25

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Spolehanie sa jeden na druhého

    Položka č.: 1183

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Svatoň

    Položka č.: 1184

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:27

    bromostříbrná fotografie, 40,2 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Svatoň

    Dívka z profilu

    Položka č.: 1185

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:28

    bromostříbrná fotografie, 56 x 39,6 cm, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Šimek

    (1920-?)

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:29

    fotografie, 16 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Šťastný

    (1905-1991)

    Slunečnice

    Položka č.: 1187

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:30

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Drahotín Šulla

    Oddych

    Položka č.: 1188

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:31

    bromostříbrná fotografie, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Drahotín Šulla, popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

  • František Zahradníček

    Turbína

    Položka č.: 1189

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Ikona Bohorodičky

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:00

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Pravoslavná ikona

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:01

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Chalupa v horách

    Položka č.: 559

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:02

    olej, plátno, 1935, 38 x 48 cm, sign. PD A. Augusta, rám, malba zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Podzimní topoly

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:03

    olej, karton, 47 x 71 cm, sign. PD A. Augusta, rám, tato malba se vyznačuje umnou prací se světlem poučenou impresionismem, na malbě i rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Krajina na Vysočině

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:04

    olej, plátno, 29,6 x 36,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:05

    olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící Vlasta

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:06

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Na Nových řekách u Třeboně

    Položka č.: 564

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:07

    olej, karton, 1950, 14 x 19,5 cm, sign. LD L. Ehrlich a na zadní straně Láďa Ehrlich 1950, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Dříbeň

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:08

    olej, karton, 1942, 23,5 x 34 cm, sign. PD L. Ehrlich, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bedřich Feigl

    (1884-1965)

    Biblická krajina

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.800 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:09

    olej, karton, 52,5 x 69,5 cm, sign. LD Feigl, rám, na rámu drobná poškození, žák prof. Bukovace, Roubalíka a Thieleho na AVU v Praze, člen skupiny Osma

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.800 €)

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    Položka č.: 567

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:10

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Chaloupky

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:11

    olej, karton, 25,5 x 38 cm, sign. LD Cína Jelínek, rám, vzadu věnování: Milému příteli, bratru, prof. Lexovi Cína, typická autorova náladová krajinomalba s motivem roubených chalup , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    Položka č.: 569

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:12

  • (Albert Markowski) Marks

    (1870-1941)

    Krajina s akvaduktem

    Položka č.: 570

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:13

  • Otto Schüller

    (1886-?)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:14

    olej, dřevo, 21 x 27,5 cm, sign. PN Otto Schüller, rám, v dolní části rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Otava

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:15

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Bohumil Ullrych

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:16

    olej, plátno, 1923, 92 x 118,5 cm, sign. PD BUllrych, rám

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:17

    olej, plátno, 1934, 90 x 72 cm, sign. PD F. Zikmund 34, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)