Toyohara Chicanobu

(1838-1912)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Odpočívající gejši (triptych)

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:41

    dřevořez, 35,4 - 35,7 x 23,5 - 23,7 cm, nalepeno na černém papíru, značeno v dolní části, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu