Olbram Zoubek

(1926-2017)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělé

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:32

    reliéfní tisk, 30,6 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    reliéfní tisk, pigment, 15 x 14,3 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, a.t., vzadu nalepen novinový článek o autorovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Postava

    Položka č.: 442

    slepotisk, 18,5 x 13,4 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pasparta, 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Muž

    Položka č.: 444

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Poděkování

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 17:36

    tisk, 21,2 x 10,6 cm, sign. DU Olbram, Polana, Jasan Z., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    PF 1982

    Položka č.: 560

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 17:35

    tisk, 21,2 x 10,6 cm, sign. PD Olbram Zoubek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    PF 1983

    Položka č.: 541

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 17:16

    ofset, 1983, 11,5 x 16,2 cm, sign. na obálce Zoubkovi, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Posel

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:37

    reliéfní tisk, ruční papír, 1986, 42,5 x 59,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Bezová duše

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 1994, 26 x 18 cm, č. 23, součástí edice jsou tři signované reliéfní tisky Olbrama Zoubka a jedna signovaná kresba, vydalo nakladatelství bibliofilských tisků a grafiky Aulos, vydáno 150 výtisků, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Oidipus

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    olovo, zlacený reliéf, 15,5 x 15,5 cm, značeno vzadu O Zoubek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Eva

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.200 €)

    cín, v. 71 cm, značeno v podstavci O. Zoubek, významný český sochař, který vystudoval VŠUP v ateliéru Josefa Wagnera, se celý život hlásil k modernismu a v jeho duchu budoval také většinu svých děl. Často pracoval v monumentálním měřítku. Za všechny například uznávaný a obdivovaný památník obětem ko…

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.200 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    S ratolestí

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    zlacený reliefní otisk, 25 x 20 cm, sign. PD Olbram Zoubek , autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Objetí

    Položka č.: 77

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    cín, 15,5 x 15, 15 cm, značeno zespodu O. Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Podzim

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:06

    zlacený reliéfní otisk, 22,5 x 12 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Žákyně

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:03

    zlacený reliéfní otisk, 30 x 16 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Ruce s ratolestí

    Položka č.: 233

    zlacený reliéfní otisk, 15 x 14 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Položka č.: 575

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:09

    zlacený reliéfní tisk, 21 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.001 CZK (241 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Zvěstování

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:32

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 25 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Sblížení

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:26

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 33,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Adam, Eva a had v ráji

    Položka č.: 18

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:23

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.950 CZK (158 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělé

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:22

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Marie a Josef s ratolestí

    Položka č.: 20

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:15

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.850 CZK (114 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Děkuji

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:10

    zlacený reliéfní tisk, 29,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Pokora

    Položka č.: 17

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:09

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělé

    Položka č.: 14

    zlacený reliéfní tisk, 31,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Astronomie

    Položka č.: 16

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:07

    zlacený reliéfní tisk, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Klíčnice pravá

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:05

    zlacený reliéfní tisk, 39,5 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Astrologie

    Položka č.: 13

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:04

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Klíčnice levá

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:03

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Akt s růží

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 19:57

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)