Miroslav Slejška

  • Miroslav Slejška

    Vzpomínky na budoucnost

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvarel, tuš, papír, 45,1 x 33,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)