Dagmar Černá

ilustrátorka, profesorka kreslení, modelování a dějin umění

  • Dagmar Černá

    Děvčata v lidových krojích

    Položka č.: 789

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 02:35

    uhel, papír, 40,7 x 27,5 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Dagmar Černá

    Děvčica v kroji

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:19

    akvarel, tuš, tužka, papír, 42,8 x 30,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dagmar Černá

    Kalous ušatý

    Položka č.: 1155

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:39

    litografie, 30 x 26,8 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Dagmar Černá

    Černé labutě na červeném pozadí

    Položka č.: 231462

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 14:10

    litografie, 58,3 x 38 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dagmar Černá

    Ptáček v rákosí

    Položka č.: 184565

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 14:10

    linoryt, 43,9 x 21 cm, sign. PD Dagmar Černá, při dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)