Jiří Bouda

(1934-2015)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled z okna

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:31

    litografie, 1996, 37,6 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostel (Ex libris pavel Novák)

    Položka č.: 1473

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:20

    litografie, 1988, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 88, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Akvadukt Pont du Gard

    Položka č.: 737

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 00:18

    litografie, 2006, 32,5 x 42,8 cm, sign. PD Jiří Bouda 06, autorský tisk, lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Návěstí v zimě

    Položka č.: 1199

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:23

    litografie, 1992, 13,7 x 7,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Jindřiška Hejná

    Položka č.: 243433

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:02

    litografie, 1984, 8,8 x 5,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 84, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Na Malé Straně

    Položka č.: 238143

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 23:50

    litografie, 1977, 9,7 x 7,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na Hradčany (PF 1979)

    Položka č.: 238142

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 23:48

    litografie, 1978, 13 x 7,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 77, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vlaková souprava EM 475 na železničním mostě pod Vyšehradem

    Položka č.: 236266

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 16:30

    litografie, 2005, 21,5 x 18,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, č. 121/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    V uličce

    Položka č.: 221907

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 15:07

    litografie, 14,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiří Bouda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)