Robert Hliněnský

(1908-1979)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    pastel, papír, 1978, 27 x 18 cm, sign. vzadu Rob. Hliněnský 78, významný moravský malíř, jehož dílo je charakteristické vynalézavou, intimní poezií. Ve svém výrazu je blízký Boštíkovi, s nímž paralelně dospěl k lyrice projevující se však větším vztahem ke koloristickému pojednání malby, studium na Š…

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Odhadní cena: 11 000 - 14 000 Kč CZK

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    akvarel, papír, 1970, 20 x 33 cm, sign. LD R. Hliněnský 1970, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu