Josef Herčík

(1961)

  • Josef Herčík

    (1961)

    PF 1980

    Položka č.: 450

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:21

    litografie, 1979, 10,4 x 7,4 cm, sign. PD Josef Herčík, č. 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)