Jan Čumpelík

(1895-1965)

  • Jan Čumpelík

    (1895-1965)

    Místo přechodu přes Odru v bojích o Ostravu v roce 1945

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:01

    olej, plátno, 60 x 87 cm, sign. PD Čumpelík, rám, popraskaná malba, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Čumpelík

    (1895-1965)

    Zasněná dívka

    Položka č.: 226168

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 15:31

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD Čumpelík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)