Antonín Majer
(1882-1963)
PF 1963
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:05
suchá jehla, 1962, 8,5 x 12 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Antonín Majer
(1882-1963)
Zima
Položka č.: 280748Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:00
lept, 24,8 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Majer, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Antonín Majer
(1882-1963)
U potoka
Položka č.: 278855Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:54
suchá jehla, 15,8 x 12,7 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
Před domem s kohoutem
Položka č.: 277995Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:18
lept, 17,7 x 15,7 cm, sign. PD Ant. Majer, 59. imp., LD věnování, papír lehce zašlý a ohmataný, v rozích pokrčený, místy několik drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
Po bouři
Položka č.: 277994Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:16
lept, 1918, 17,7 x 19,6 cm, sign. PD Ant. Majer, 7., papír pokrčený a zašlý; u pravého okraje ztmavnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Antonín Majer
(1882-1963)
Pražský hrad
Položka č.: 217499Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:30
suchá jehla, 19,5 x 15 cm, sign. PD A. Majer, PD značeno v desce A.M, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu