Dagmar Mezricky

  • Dagmar Mezricky

    V předklonu

    Položka č.: 992

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:07

    litografie, 1996, 48 x 31,5 cm, sign. LD Dagmar Mezricky 96, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v praze a VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu