Milan Grygar
(1926)
Kompozice II.
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
serigrafie, 1992, 40 x 70 cm, sign. PD Milan Grygar 1992, č. 35/50, Milan Grygar je původem slovenským současným vizuálním umělcem, který se ve své tvorbě již od 60. let 20. století zabývá především propojením obrazu, zvuku a prostoru. Autor studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Josefa Novák…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
Milan Grygar
(1926)
Kompozice I.
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Milan Grygar
(1926)
Zabou
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 22:59
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1989, r. H. Geis, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Milan Grygar
(1926)
Kramerová versus Kramer - Dustin Hoffman
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 19:24
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. R. Benton, 1981, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Milan Grygar
(1926)
Ptáci
Položka č.: 267143Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:17
kombinovaná technika, běloba, papír, 2014, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Grygar 14, č. 7/30, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)