Pavel Matyska
Zelená noc
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu Matyska, rám
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu