Jan Kubíček

(1927-2013)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Rozdělené elementy tři dimenze

    Položka č.: 972

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:12

    serigrafie, 1992/2005, 49 x 17 cm, sign. DU Jan Kubíček 1992/2005, č. 22/44

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Město II

    Položka č.: 971

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:11

    litografie, 1948, 17 x 13 cm, označeno a signováno (?) vzadu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Položka č.: 729

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:09

    serigrafie, 1992/2005, 49 x 17 cm, sign. DU Jan Kubíček 1992/2005, č. 29/48

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Rozdělené elementy

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    serigrafie, 1988/2005, 19 x 9,5 cm, sign. DU Jan Kubíček 1988/2005, rám, č. 76/150a, malíř a grafik Jan Kubíček patří spolu se Zdeňkem Sýkorou, Hugo Demartinim, Karlem Malichem a Radkem Kratinou k představitelům konstruktivně-konkrétního umění, kteří vstoupili na uměleckou scénu v šedesátých letech …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Domy

    Položka č.: 239769

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 12:42

    dřevoryt na ručním papíru, 1956, 14,5 x 8 cm, sign. PD Jan Kubíček 56, při horním okraji mímo tisk odřený papír, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Položka č.: 224678

    Vyvolávací cena: 1.850 CZK (74 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 14:10

    serigrafie, 1988, 20 x 13,5 cm, sign. LD Jan Kubíček 1988, rám, 75/130, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)