Petr Jaroš
(1859-1929)Narodil se 29. 6. 1859 v Praze a zemřel 26. 8. 1929 tamtéž. Malíř krajin, žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídni. Pak studoval v Mnichově a v Drážďanech.
Petr Jaroš
(1859-1929)
Rybník Roblín
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:14
olej, plátno, 1918, 114 x 120 cm, sign. PD Petr Jaroš 1918, rám, žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídni
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu