Stanislav Hudeček

(1872-1947)

Narozen 26.3.1872 v Gdowu u Wieliczky (Polsko), zemřel 15.4.1947 v Novém Bydžově. Malíř, ilustrátor.

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1947)

    Kostlivci

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    akvarel, kvaš, papír, 45 x 30 cm, sign. LD St. H., rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)