Jan Hejda

(1927)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Rybí hry

    Položka č.: 139669

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:10

    tuš, papír, 1988, 45 x 62,6 cm, sign. PD Jan Hejda 88, v dolní části papíru malá skvrnka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Ženy

    Položka č.: 190247

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:05

    tisk, 1973, 65 x 48,2 cm, sign. PD Jan Hejda 73, mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Hlad na poušti

    Položka č.: 217930

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 15:45

    lept, 22,9 x 16,7 cm, při okraji mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)