Jan Parkman

  • Jan Parkman

    Zátiší s rukou

    Položka č.: 1296

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:42

    bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Parkman

    Ženský akt

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:48

    bromostříbrná fotografie, 52,5 x 35 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jan Parkman

    Dívka v klobouku

    Položka č.: 1077

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 15:58

    bromostříbrná fotografie, 90. léta, 17,7 x 12,7 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman, PD značeno vodotiskem JP, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jan Parkman

    Odpočinek

    Položka č.: 236919

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 19:03

    bromostříbrná fotografie, 1990, 58 x 42 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman 1990, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu