František Xaver Margold

(1887-1967)

  • František Xaver Margold

    (1887-1967)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    akvarel, papír, 1925, 57 x 77 cm, sign. PD Margold 1925, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Odhadní cena: 9 000 - 12 000 Kč CZK

  • František Xaver Margold

    (1887-1967)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 262820

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:14

    akvarel, papír, 1940, 30,5 x 33,5 cm, sign. LD Margold 40, rám, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu