Václav Březina
(1862-1906)
V březovém háji
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:56
olej, plátno, 74 x 100 cm, sign. PD V. Březina, rám, žák Julia Mařáka
Aktuální cena: 230.000 CZK (9.584 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu