A. Brožek
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 1924, 72 x 93,5 cm, sign. PD A. Brožek 24, rám
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)