Vašek Vávra
Krajina vpodvečer
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 10:53
olej, karton, 34,5 x 42,3 cm, sign. PD Vašek Vávra, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu