Jan Rýz

(1946-2016)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Plochá dráha

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:15

    akvarel, papír, 1991, 65,7 x 45,5 cm, sign. PD Jan Rýz 91, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Letadlo

    Položka č.: 233155

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:56

    koláž, tuš, perforovaný papír, 2009, 45 x 66 cm, sign. PD Jan Rýz 2009, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu