Zuzana Oberthorová
U rybníka
Položka č.: 1020Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:59
litografie, 1988, 8,5 x 12,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 88, rám, č. 57/120
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Zuzana Oberthorová
Podzim
Položka č.: 994Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:33
litografie, 1988, 8,5 x 12,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 88, č. 50/120
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Zuzana Oberthorová
Motýl, PF 1974
Položka č.: 978Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:17
2x litografie, 1974, 11 x 16,5; 21,5 x 10,5 cm, sign. PD z. Oberthorová
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Zuzana Oberthorová
Samota v dešti
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:13
litografie, 1986, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD Z. Oberthorová 86, rám, č. 67/100
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zuzana Oberthorová
Basista
Položka č.: 280403Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:40
litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)