Jaroslav Valečka

(1972)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    olej, plátno, 2011, 71 x 135 cm, sign. zezadu J. Valečka 2011, vystudoval malbu v ateliéru Jiřího Sopka a plastiku u Jana Hendrycha na pražské Akademii výtvarného umění (1991-1998). Je zakládajícím členem výtvarné skupiny Central Europe stuckists (2012) a členem volného sdružení Natvrdlí (2010). Běh…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bíla noc

    Položka č.: 1149

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:15

    litografie, 25,5 x 42 cm, sign. PD J. Valečka, č. 37/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:38

    litografie, 26,5 x 65 cm, sign. PD J. Valečka, č. 79/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    U jezera

    Položka č.: 702

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:37

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 50/60, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampionová slavnost

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:48

    litografie, 32 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 99/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíčná noc

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:47

    litografie, 2007, 26 x 42 cm, sign. PD J Valečka , č. 26/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá noc

    Položka č.: 651

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:46

    litografie, 2009, 26 x 42 cm, sign. PD J Valečka , č. 96/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Město

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:43

    olej, plátno, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Večerní krajina

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    olej, plátno, 2019, 60 x 40 cm, sign. zezadu Valečka, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Samota v okně

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Noční horizont

    Položka č.: 473

    litografie, 2004, 37 x 53 cm, sign. PD J. Valečka 2004, č. 52/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Severská krajina

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:24

    litografie, 25,5 x 42 cm, sign. PD J. Valečka, č. 82/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Dům

    Položka č.: 652

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:19

    litografie, 26 x 30 cm, sign. DP J. Valeček , autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Asteroid

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    olej, plátno, 2016, 80 x 110 cm, další zastánce tradiční techniky olejové malby zaujme především svou sofistikovanou souhrou barvy a světla, hlavních nositelů výrazů a emocí. Z jeho obrazů lze až „slyšet“ kontemplativní ticho. Valečkovým tématem je příroda, baladická krajina, maluje ji noční, zasněž…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Západ slunce

    Položka č.: 934

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:00

    litografie, 25,8 x 31,8 cm, sign. PD J. Valečka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Pouť

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    olej, plátno, 2013, 125 x 200 cm, český malíř a grafik, Jaroslav Valečka, vystudoval malbu v ateliéru Jiřího Sopka a plastiku u Jana Hendrycha na pražské Akademii výtvarného umění (1991-1998). Je zakládajícím členem výtvarné skupiny Central Europe stuckists (2012) a členem volného sdružení Natvrdlí …

    Aktuální cena: 100.000 CZK (4.000 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Samota v okně

    Položka č.: 241900

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:10

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 207459

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:55

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 56/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Molo

    Položka č.: 234482

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:39

    litografie, 33 x 52,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 55/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 187323

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 15:44

    litografie, 2010, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá krajina

    Položka č.: 230806

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu