Clara Istlerová

žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

  • Clara Istlerová

    Den kobylek

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 13:47

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1977, r. J. Schlesinger, na pravé a dolní hraně trhlinka 1cm, stopa po přeložení, jinak dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Clara Istlerová

    Očekávání

    Položka č.: 985

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 04:26

    akvatinta, 1974, 24 x 20,5 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 14/20, na papíře skvrnky, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Clara Istlerová

    Očekávání

    Položka č.: 225259

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:52

    akvatinta, 1974, 24 x 20,5 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 6/20, papír při okrajích poničený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)