Josef Svoboda

(1901-1945)

  • Josef Svoboda

    (1901-1945)

    Náměstí sv. Marka

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    olej, karton, 30 x 47 cm, sign. PD Svoboda, rám, malíř studoval nejprve u Edvarda Čiháka a posléze absolvoval grafický kurz u Alexandra de Piana. Nalezl zalíbení v exotických motivech, které se v jeho obrazech objevovaly zejména díky četným studijním cestám po Středomoří a Africe. Na jeho plátnech j…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK