Jozef Mžík

(1914-?)

  • Jozef Mžík

    (1914-?)

    Račanské kopanice

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 10:25

    olej, dřevotříska, 35 x 50 cm, sign. PD Mžík, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)