František Novák
Ježíš, přítel dítek
Položka č.: 268743Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:25
olej, plátno, 1921, 103,2 x 73 cm, sign. PD Fixit FraSalvat Novák 1921 Praha, plátno napnuto na dřeveném rámu, zezadu na rámu HU razítko Lira; zezadu na plátně perem: Sirotčinci v Kouřimi věnuje Fixit Fra Salvat Novák, Vánoce 1921, malba místy na okrajích lehce odřená nebo popraskaná, Antiqari.at Ra…
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu