Zoja Villalobos-Popovič

  • Zoja Villalobos-Popovič

    Z cyklu Posvátnost

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, plátno, 2000, 75 x 64 cm, sign. PD Zoja 2000, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)