Zdeněk Tůma
(1907-1943)
Luční kvítí ve váze
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
akvarel, běloba, tuš, papír, 1935, 62,5 x 44 cm, sign. PD Tůma 35, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu