Zdeněk Tůma

(1907-1943)

  • Zdeněk Tůma

    (1907-1943)

    Luční kvítí ve váze

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    akvarel, běloba, tuš, papír, 1935, 62,5 x 44 cm, sign. PD Tůma 35, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu