František Kupka

(1871-1954)

  • František Kupka

    (1871-1954)

    Postavy

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    tužka, papír, 27 x 21,5 cm, kresba tužkou na linkovaném papíře francouzského původu, jak naznačuje potisk na zadní straně, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 Kč CZK

  • František Kupka

    (1871-1954)

    Generál

    Položka č.: 94

    tuš, papír, 20,5 x 18,5 cm, značeno na zadní straně F. Kupka, rám, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná