Kaufmann/Rodek
Rybář
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, plátno, 81 x 53,5 cm, sign. PD, rám, prohnuté plátno, plátno místy poškozeno
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)