Hans Grünbäck

  • Hans Grünbäck

    Ve starém městě v Německu

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    akvarel, papír, 13 x 20 cm, sign. LD Hans Grünbäck, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Hans Grünbäck

    Ulice v německém městě

    Položka č.: 372