(1912)

  • Josef Liesler

    (1912)

    Kostýmní návrh pro operu Salome

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tempera, karton, 1957, 49,5 x 66,3 cm, sign. LD Liesler 1957, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnoval se grafice, malbě…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)