Zdena Heritesová
(1896-1975)
Pražský hrad
Položka č.: 1004Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:43
litografie, 33 x 21,5 cm, sign. PD Z Heritesová
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
(1896-1975)
Pražský hrad
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)