Alexander J. Pelíšek
(1889-1919)
Malá Strana
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:52
olej, lepenka, 33 x 39 cm, sign. LD Pelíšek, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu