Arnošt Kukačka
Lázeňačky
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akryl, plátno, 2022, 50 x 50 cm, sign. PD Drak
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Lázeňačky