Milan Perič

  • Milan Perič

    Burning Heads Blood and Fog

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    akryl, plátno, sprej, 2022, 100 x 80 cm, sign. vzadu Milan Perič 22, Milan Perič absolvoval Akademii výtvarných umění v Praze v Intermediální škole prof. Milana Knížáka, kde později působil také jako odborný asistent. Je zakládajícím členem výtvarné skupiny Svárov a patřil mezi organizátory svárovs…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)