Bedřich Feuerstein
(1892-1936)
Hendaye, 1921
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
akvarel, tuš, papír, 1921, 47 x 37 cm, sign. PD Bedř. Feuerstein, Český architekt, malíř a scénograf Bedřich Feuerstein v roce 1913 pracoval krátce u architekta Josipa Plečnika, v roce 1917 ukončil studium architektury na pražské Vysoké škole technické a na AVU u Jana Kotěry. Za první světové války …
Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 Kč CZK