Honsa

(1876-1937)

  • Honsa

    (1876-1937)

    Lilium auratum

    Položka č.: 278004

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:30

    ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)