Iva Hüttnerová

žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze; herečka, malířka, grafička; první angažmá v Karlových Varech, kde také měla svou první autorskou výstavu ve foyeru divadla; pak účinkovala v Rubínu, v Divadle na okraji, v Divadle Pod Palmovkou; občasné vystupování ve filmu a televizi, ale stále víc byla v popředí druhá profese výtvarná; navrhovala kostýmy, spolupracovala s režiséry O. Ševčíkem, I. Rajmontem, P. Novotným a z jevištních výtvarníků spolupracovala s J. Malinou a J. Vališem; svým charakterem je herečkou a v její výtvarné tvorbě jde především o vzpomínky, sny a situace, velice podobné divadelním scénám; vystavovala v řadě měst (Písek, Ostrava, Olomouc, Pardubice, Český Krumlov), v divadle Semafor (1987), účastnila se řady výstav Herci malují, ale i třeba výstavy Inter-Kontakt-Grafik v Praze (1993); je zastoupena v Musée d´art naif de Iĺle de France ve Vicq u Paříže a na stálé mezinárodní výstavě v Hamburku; 1989 vystavovala v New Yorku v hotelu United Plaza, 1990 ve Stockholmu; 1993 vydalo nakladatelství H & K monografii Obrázky z lásky (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)

  • Iva Hüttnerová

    Liška v zimě

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 16:21

    litografie, 2007, 12,5 x 20,3 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 07, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Iva Hüttnerová

    Nástěnný kalendář 2018

    Položka č.: 459

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 15:54

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Iva Hüttnerová

    Anděl

    Položka č.: 1134

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:54

    litografie, 1998, 20 x 12,2 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 98, rám, č. 49/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Iva Hüttnerová

    Malíř

    Položka č.: 471

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    litografie, 2018, 30 x 24 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 18, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

  • Iva Hüttnerová

    Lux

    Položka č.: 470

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 2019, 25 x 29,8 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 2019, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Iva Hüttnerová

    Obrázky

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2018 15:00

    kniha lepená, vydáno 2007, 28 x 21 cm, Iva Hüttnerová je česká herečka, výtvarnice a spisovatelka. Dodnes realizovala na 200 autorských výstav v Čechách, na Moravě, na Slovensku, ve Stockholmu a v New Yorku. Její obrazy jsou součástí stálých expozic naivního umění v Paříži a Hamburku. Vydala 5 autor…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Iva Hüttnerová

    Za domácím štěstím

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    kniha vázaná, vydáno 2009, 30 x 21,5 cm, Iva Hüttnerová je česká herečka, výtvarnice a spisovatelka. Dodnes realizovala na 200 autorských výstav v Čechách, na Moravě, na Slovensku, ve Stockholmu a v New Yorku. Její obrazy jsou součástí stálých expozic naivního umění v Paříži a Hamburku. Vydala 5 aut…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Iva Hüttnerová

    Kalendář 2019

    Položka č.: 8

    nástěnný kalendář, 2018, 34 x 24,5 cm, s podpisem autorky. Iva Hüttnerová je česká herečka, výtvarnice a spisovatelka. Dodnes realizovala na 200 autorských výstav v Čechách, na Moravě, na Slovensku, ve Stockholmu a v New Yorku. Její obrazy jsou součástí stálých expozic naivního umění v Paříži a Hamb…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Iva Hüttnerová

    Pijme dál, pijme zas

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    litografie, 1998, 32,3 x 27,3 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 98, rám, č. 50/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    Zimní večer

    Položka č.: 234972

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2019 15:36

    litografie, 2001, 24,5 x 15,7 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2001, rám, č. 67/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

  • Iva Hüttnerová

    V okně

    Položka č.: 233048

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:09

    litografie, 2004, 22,5 x 18,4 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 04, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    Bruslaři

    Položka č.: 230167

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:12

    litografie, 2000, 30,1 x 25,3 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2000, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)