Martin Velíšek

(1963)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Plakát Bezstarostná jízda

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:13

    plakát, 2015, 91 x 60,5 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. 4/5, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Album Profese

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:12

    6 barevných litografií , 2023, 38 x 31 cm, sign. DU MVelíšek, č. 52/60, součástí alba jsou pevné desky a textová čast, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Martin Velíšek katalog

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:11

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Samuel Beckett: Nepojmenovatelný

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:09

    kniha, 1998, 20,5 x 12,5 cm, sign. Martin Velíšek 2023, 121 s., ISBN 80-7203-079-5, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Pohlednice Šťastné a veselé

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:08

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Žlutá ponorka

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:07

    litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 63/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ponorka

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2018, 48 x 60 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 40/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)