Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Udolí z městečka
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:00
olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Hryzely
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:47
olej, lepenka, 24,4 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)