Jaroslav Vožniak

(1933-2005)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    litografie, 1959, 31,5 x 42 cm, sign. PD Vožniak 59, č. 11/20, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    pocta divnosti - dílo z let 1957 - 1999

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:21

    katalog, 2000, 29,5 x 21 cm, vydala Státní galerie výtvarného umění v Chebu, brožovaná vazba bez obálky, 80 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Dráčci

    Položka č.: 236451

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 15:25

    suchá jehla, 11,5 x 20,5 cm, sign. PD Vožniak Jaroslav, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové